Ing. Jiří Beránek

Ing. Jiří Beránek

Je mi 58 let a pocházím z Benátek nad Jizerou. Po absolvování gymnázia v Brandýse nad Labem jsem vystudoval národohospodářskou fakultu VŠE v Praze. V roce 1979 jsem nastoupil do Státní banky československé. V SBČS a v České národní bance jsem pracoval na různých postech až do roku 2011. V roce 2012 jsem začal samostatně podnikat a v současné době jsem majitelem franšízy UniCredit Bank Čáslav. Bankovní služby poskytujeme obyvatelům nejenom v čáslavském regionu, ale i občanům a firmám z Kutné Hory a okolí.

Do Kutné Hory jsem se přiženil v roce 1985. S manželkou, která pracuje jako zdravotní sestra v Centru sociálních služeb U Bartoloměje, máme dva syny. Jsem členem Křesťanského společenství KH a ve volném čase relaxuji především golfem, který považuji za ideální sport pro seniory.

O politiku, resp. veřejné záležitosti, se zajímám celý život a do komunální politiky jsem se rozhodl vstoupit již v minulém volebním období, a to za tým Alternativa pro Kutnou Horu. Vzhledem k tomu, že mi není lhostejné, co se v našem krásném městě děje, resp. neděje, rozhodl jsem se kandidovat znovu, a to s lidmi, které považuji za osobnosti, kterým jde především o blaho města a jeho občanů a nikoli o vlastní prospěch.

<<< Zpět na přehled kandidátů