Ing. Lukáš Jelínek

Ing. Lukáš Jelínek

Přestože jsem se v Kutné Hoře nenarodil, žiju v ní již 35 let a během této doby mi velmi přirostla k srdci. Dlouhodobě se snažím různými způsoby přispět k tomu, aby byla ještě lepším místem pro život.

Zabývám se výpočetní technikou, softwarem a internetovými technologiemi. Svoji chuť do práce jsem úspěšně uplatňoval například při vývoji programů pro radiolokační systémy nebo při správě počítačové sítě v kutnohorské nemocnici. Od roku 2005 se věnuji především práci ve své firmě a realizaci zajímavých projektů, které život přináší; v posledním roce působím též jako šéfredaktor dvou odborných časopisů.

Zajímám se o veřejné záležitosti a s oblibou je nejen komentuji, nýbrž se hned také snažím konstruktivně řešit případné problémy, které vidím. V posledních čtyřech letech jsem působil v Komisi rady města pro rozvoj informačních technologií, z toho přibližně polovinu času jako její předseda. Naše komise byla vytvořena jako zcela nová, velmi rychle se však ukázalo, že její existence má smysl a že když je chuť něco dělat, dá se toho prostřednictvím tohoto orgánu zvládnout možná až nečekaně mnoho.

Moje kandidatura do městského zastupitelstva je vyjádřením mé ochoty přiložit ruku k dílu i touto cestou a pomoci Kutné Hoře, aby byla městem, kde se historické elegantně snoubí s moderním a kde se bude příjemně žít. Jsem připraven přistupovat k práci velmi zodpovědně a využít kromě jiného své zkušenosti s řízením projektů a smysl pro čistá a efektivní řešení.

Stejně jako v minulých komunálních volbách, také letos kandiduji za Alternativu pro Kutnou Horu – za tým lidí, kteří zastávají konzistentní postoje a kteří intenzivně a kontinuálně pracují ve prospěch Kutné Hory a jejích občanů. Za zcela klíčový zde považuji postoj, že je třeba otevřeně ocenit a rozvíjet vše dobré, bez ohledu na to, kdo to navrhl a prosadil.

<<< Zpět na přehled kandidátů