Mgr. Tomáš Morawski

Mgr. Tomáš Morawski

Jsem osmadvacetiletý rodilý Kutnohorák, kterému život, minulost, současnost a zejména budoucnost našeho města rozhodně nejsou lhostejné. Po vystudování učitelství pro třetí stupeň působím jako učitel zeměpisu a dějepisu na základní škole.

Ač mne učitelství zatím zaválo pracovně do Kolína, žiji v Kutné Hoře a chci zde trávit svůj život i nadále. Doufám, že v budoucnu budu mít možnost spolupodílet se na vzdělávání mladých Kutnohoráků a rád bych pracoval i ve prospěch tohoto krásného města. A to i nejen jako člen a předseda současné kulturní komise města či vedoucí místního Klubu lyžařů.

Ano, možná jsem trochu mladší na komunální politiku (alespoň té, jaká se dosud provozuje v Hoře), ale když se podívám do ostatních kandidátních listin, i tam najdu řadu mladých lidí a já bych řekl, že je to dobře, protože kdo jiný by měl přinést něco nového, třeba i svou „nezkušeností“ a nezatížeností minulými vazbami, když už ne mladí lidé. Neboť i oni si stejně jako já nejspíše řekli, že jen kritika z tepla domova nestačí.

Podobně jak to napsal Mikuláš Dačický: „Verba volant, scripta manent“, a sice… vyslovené odlétá, napsané zůstane; na to, co dnes jen řekneme, se zítra zapomene, ale to, co pro tohle město uděláme konkrétně, to už tu zůstane.

<<< Zpět na přehled kandidátů