Zakládáme hnutí Alternativa pro Vás

21. 05. 2018

Voleb v letech 2010 a 2014 jsme se účastnili jako sdružení strany ALTERNATIVA a nezávislých kandidátů. Letos jsme se však rozhodli založit si vlastní politické hnutí Alternativa pro Vás, doslova ušité na míru Kutné Hoře a jejímu blízkému okolí. To nám umožní plně a bez kompromisů se soustředit na přípravu programu pro tyto i další volby a především na práci pro Kutnou Horu. Díky právní subjektivitě hnutí bude také jednodušší administrativně zajistit vedení volební kampaně.

Pro registraci hnutí potřebujeme získat nejméně 1000 podpisů (z celé České republiky, nemusí jít o občany Kutné Hory). Proto si vás dovolujeme požádat o podepsání petice za vznik hnutí, pokud vás někdo z nás s petičním archem navštíví nebo jinak osloví. Svým podpisem se k ničemu nezavazujete, jen tím vyjadřujete podporu vzniku hnutí, jehož návrh stanov si můžete přečíst na našem webu.

Máte-li zájem nám pomoci více, můžete si vytisknout petiční arch a leták se základními programovými body zakládaného hnutí a získávat podpisy na podporu vzniku hnutí. Napište nám prosím na adresu info@alternativaprokh.cz.

Přípravný výbor:

  • Lukáš Jelínek
  • Tomáš Morawski
  • Václav Zimmermann